Menu podmiotowe


Menu przedmiotowe

Skład Rady Gminy

SKŁAD RADY GMINY W KONARZYNACH

1. PRZEWODNICZĄCY RADY GMINY

Ryszard Stanisław Ejsmont wybrany w okręgu nr 14 obejmującym miejscowość Żychce od nr 8 do nr 19

wykształcenie: średnie  tel. 662460450

 

 

 

2. WICEPRZEWODNICZĄCA RADY GMINY

Anita Kolińska  wybrana w okręgu nr 6 obejmującym miejscowość Konarzynki od nr 25 do nr 56

wykształcenie; wyższe    tel. 605-466-156

 

 

 

 

3. Barbara Gierszewska - Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej wybrana w okręgu nr 9 obejmującym miejscowości: Dzięgiel, Jonki, Niepszczołąg, Popielewo, Zieloną Chocinę  

wykształcenie: podstawowe tel.   696-094-468

 

 

4. Józef Gostomczyk wybrany w okręgu nr 10 obejmującym miejsowości Boryń, Jaranty, Nierostowo, Parszczenicę, Złotą Górę

wykształcenie średnie tel. 784-345-702

 

 

 

 

 

5. Szymon Hapka wybrany w okręgu nr 2 obejmującym miejscowość Konarzyny - ul. Krótką, Spacerową, Strażacką i Szkolną

   Konarzyny tel. 608-838-135

 

 

6. Kamil Korzeniewski - Przewodniczący Komisji Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska, Gospodarki, Budżetu i Promocji wybrany w okręgu nr 7 obejmującym miejscowość Ciecholewy

wykształcenie: wyższe, zawód: inżynier nauk technicznych tel. 796-536-843

 

 

 

7. Krystyna Myszka wybrana w okręgu nr 13 obejmującym miejscowość Żychce od nr 1 do nr 7 i miejscowość Żychckie Osady od nr 1 do nr 7

wykształcenie średnie tel. 788-590-873 lub (59) 832-47-35

 

 


8. Maria Olik wybrana w okręgu nr 1 obejmującym Konarzyny ul. Parkową i ul. Świerkową oraz miejscowość Korne

  wykształcenie: zawodowe  tel. 692364688

 

 

9. Barbara Podgórska wybrana w okręgu nr 4 obejmującym Konarzyny ul. Długą, Kwiatową, Ogrodową oraz Zieloną

wykształcenie: średnie

 

 

10. Dorota Pompała wybrana w okręgu nr 5 obejmującym miejscowość Konarzynki od nr 2 do nr 24A

 

 

 

11. Bernard Sielski wybrany w okręgu nr 15 obejmującym miejscowość Żychckie Osady od nr 8 do nr 30

wykształcenie: podstawowe 

 

 

 

12. Monika Stanisławska - Przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury, Sportu Spraw Społecznych, Porządku Publicznego i Bezpieczeństwa wybrana w okręgu nr 3 obejmującym Konarzyny ul. Lotniczą, pl. Ks. Otto Konrada, ul. Rzemieślniczą oraz ul. Szeroką

wykształcenie wyższe tel. 605-367-555

 

 

 

13. Maria Szyca wybrana w okręgu nr 8 obejmującym miejscowość Bindugę, Dużą Kępinę, Kiełpin, Nową Karczmę oraz Rowistę

wykształcenie: podstawowe  

 

 

 

 

14. Halina Tandecka wybrana w okręgu nr 11 obejmującym miejscowość Zieloną Hutę od nr 1 do nr 31

wykształcenie: podstawowe  tel (59) 8331063, 662-641-206

 

 

 

15. Karolina Pałubicka wybrana w okręgu nr 12 obejmującym  miejscowość Zieloną Hutę od nr 32 do nr 57

wykształcenie: średnie, zawód : technik rolnik, obecnie studiuje  rolnictwo na Uniwersytecie Technologiczno - Przyrodniczym w Bydgoszczy

Wytworzył: Administrator
Data wytworzenia: 2017-12-27 14:41
Opublikował: Administrator
Data opublikowania: 2017-12-27 14:46
Liczba wyświetleń strony: 335