Menu podmiotowe


Menu przedmiotowe

Przewodniczący Rady Gminy

Od 14 lutego 2020 r. funkcję Przewodniczącego Rady Gminy w Konarzynach pełni pani Karolina Pałubicka - uchwała Nr VIII/89/2020

 

Ryszard Ejsmont- Przewodniczący Rady Gminy - uchwała Nr I/1/2014 Rady Gminy w Konarzynach z dnia 1 grudnia 2014 r.

OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWE:

KADENCJA 2014-2018

 

Oświadczenie majątkowe za rok 2014 (785.7 KB)

Oświadczenie majątkowe za rok 2015

Oświadczenie majątkowe za rok 2016

Oświadczenie majątkowe za rok 2017

Oświadczenie majątkowe złożone na 2 miesiące przed upływem kadencji

 

KADENCJA 2018-2023

30 dni od rozpoczęcia kadencji

Oświadczenie majątkowe za 2018 rok

Wytworzył: Administrator
Data wytworzenia: 2021-01-18 11:16
Opublikował: Administrator
Data opublikowania: 2017-12-15 11:36
Ostatnia zmiana: aktualizacja
Data ostaniej zmiany: 2021-01-18 11:17
Rejestr zmian tej strony
Liczba wyświetleń strony: 996